Podstawowe blogi

Oby tak dalej

Wacek 27.01.2021

: 4000-5000 PLN

Polecane: www.keylogger.net.pl

Dźwiękowy odpowiednik różnicy między profesjonalnym a zwykłym samochodem - Yamaha TR-X to rzadki i niezwykły instrument. Istnieje na rynku od ponad stu lat i tak pozostało. O tym, że TR-X jest tak dobry, że nikt nie znalazł innego za tę samą cenę, zdecydowali zapewne sami producenci, zdając sobie sprawę, że żaden kupujący nie chciałby samochodu wyposażonego w taki instrument.

Kiedy próbowałem kupić samochód z TR-X, powiedziano mi, że to niemożliwe i że będę musiał zapłacić dużo pieniędzy. To typowy problem, bo w dzisiejszych czasach gdy w internecie coś się sprzedaje, zawsze sprawdzam to z dużym "boomem", bo jakiś czas temu próbowałem kupić dokładnie ten sam samochód, ale tym razem sprzedawca trafił na to samo ogłoszenie - tylko to było fałszywe. Skontaktowałem się ze sprzedawcą i zapytałem o incydent - powiedział mi wyjątkowo nieprzyjemne "nie wiem", po czym odłożył słuchawkę i odmówił sprawdzenia faktów. Fakt, że napisałem do sprzedawcy, że miał nawet czelność zamieścić numer samochodu, miejsce, w którym miała miejsce transakcja, sama transakcja i zdjęcie pojazdu, powiedziano mi, że mam lepiej rzeczy do zrobienia, przypomniałem mu też, że mam przy okazji dużo obowiązków, co mu się nie przydało.

Polecane: www.orthovision-lublin.pl

Polecane: kadzidełka sklep

Tagi: miejsce, samochodu, kupić, samochód, transakcja okazjonalna, transakcja synonim, transakcja nietypowa nienaturalnie złożona oraz opiewająca na wysoką kwotę, transakcja czy tranzakcja, transakcja wojny chocimskiej,